İstanbul Taşımacılar Birliği Derneği İSTAB
İstanbul Taşımacılar Birliği Derneği

KALİTE POLİTİKAMIZ


Üyelerinin memnuniyetini ön planda tutan derneğimiz, üyelerinden gelen yeni istek ve dilekleri de dikkate alarak, günümüzün getirdiği koşullar çerçevesinde üyelerinin mesleki, iktisadi ve ticari gelişimlerini artırarak, kaliteli ve verimli hizmetler vermeyi amaçlamıştır.

Derneğimiz prensiplerine ve kurumsal kimliğine bağlı hareket ederek, sektörünün gelişmesine yönelik olarak etik değerlere bağlı bir hizmet anlayışı ile tüm paydaşların memnuniyetini en üst düzeye çıkartmayı benimsemiştir.

Derneğimiz; insana saygılı, kurumsal ve sosyal sorumluluk bilinci içerisinde, eşitlik ilkesine bağlı, açık, şeffaf ve güven veren, bilimsel ve yaratıcı düşünen sürekli izleyerek, iyileştirme yaparak devamlı gelişen ve yenilemeyi sağlayan bir yönetim ve iletişim sistemi örneği vermeyi hedeflemektedir.

Modern yönetim tarzlarını benimseyerek, toplum değerlerinin korunması ve geliştirilmesinde rol almak, liderlik özelliklerini üstlenerek örnek bir sivil toplum kuruluşu modeli oluşturmayı temel ilke edinmiştir.

"Kalite,sürekli gelişmeyi öngörür."
Armand V. Fiegenbaum
İSTAB

Adres : Barbaros Bulvarı Pınar Apt. No:163 Kat:1 Daire:1
Balmumcu / Beşiktaş
(The Plaza Hotel Yanı)
Tel : 0 212 217 71 50 - 51
İstanbul Taşımacılar Birliği Derneği 2016 © tüm hakları saklıdır.
Bu site Eskimo Araçları© kullanılarak hazırlanmıştır.